اخبار

Nvidia در “کنگرۀ جهانی موبایل” امسال شرکت نخواهد کرد

شرکت Nvidia غول گرافیک دنیا و یکی از اسپانسرهای “کنگرۀ جهانی موبایل” اعلام کرد که با توجه شیوع ویروس کرونا و اهمیت بهداشت عمومی ، هیچ یک از کارمندان خود را به این کنگره اعزام نخواهد کرد. جدایی Nvidia تنها ضربه به این کنگره نبوده و قبلاً چند شرکت دیگر نیز بنا به اتفاقات پیرامون ویروس “کرونا” از شرکت در این اجلاس انصراف دادند .

Nvidia جهارمین شرکت در جهان و اولین شرکت آمریکایی است که از شرکت در این کنگره انصراف میدهد . قبلاً شرکت های “اریکسون” ، “LG” و “ZTE” انصراف خود به صورت کامل و یا بخشی از اجلاس را ، اعلام کرده بودند ، اما Nvidia علاوه بر اسپانسری این کنگره ، با همکاری GSMA میزبان 10 بخش و میزگرد نیز بود که با اصراف این شرکت ضربه بزرگی به برگزاری  کنگره جهانی موبایل 2020 خواهد زد . 

 

هنوز مشخص نیست بخش هایی که میزبانی آنها به Nvidia سپرده شده بود به طور کامل حذف خواهند شد ویا به تیم دیگری سپرده میشوند ولی کاملاً واضح است در نبود تیم Nvidia برگزاری این بخش ها بسیار دشوار خواهد بود .

از طرف دیگر هنور به طور کامل مشخص نیست که Nvidia چه مقدار هزینه صرف کنگره امسال نموده است و تنها بیانیه اسن شرکت به شرح ذیل میباشد :

« ما برای نشان دادن توانایی های خود در صنعت AI , vRan , 5G بسیار هیجانزده هستیم و انصراف ما بسیار ناراحت کننده است اما شرکت نکردن در این کنگره تصمیم درستی بوده »

لازم به ذکر است کنگره جهانی موبایل امسال 24 الی 27 فوریه در بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد .

Barcelona MWC

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن